“Міс Україна Всесвіт“ розповіла, чому не стала судитися з хлопцем-аб'юзером

Учасниця реаліті-шоу "Холостяк-10" Ганна Неплях на вихідних виграла конкурс краси, ставши "Міс Україна Всесвіт". Красуня тепер представить нашу країну на міжнародному конкурсі в Ізраїлі.

“Міс Україна Всесвіт“ розповіла, чому не стала судитися з хлопцем-аб'юзером - today.ua

Після своєї феєричної перемоги Ганна Неплях дала інтерв'ю Каті Осадчій для програми "Світське життя", розповівши про непрості стосунки.

Річ у тому, що дівчина перебувала в аб'юзивних стосунках з сином не останньої людини в країні, чиновника. Бойфренд дозволив собі принижувати її і навіть побив. Вона пішла від нього і подала заяву в поліцію, але потім все ж її забрала. У бесіді з ведучою Аня розповіла, чому.

"Ця історія закінчилася три роки тому, навіть більше ніж три роки тому. І хочу сказати, що коли ти перестаєш бути жертвою, ти перестаєш про це говорити", - зазначила нова "Міс Україна Всесвіт".

“Міс Україна Всесвіт“ розповіла, чому не стала судитися з хлопцем-аб'юзером На питання про те, чи отримала вона відшкодування за знущання і побиття Анна Неплях відповіла:

"Коли ви кохаєте, то можете багато чого пробачити людині. Тому я відпустила цю ситуацію. Я пробачила цій людини, і я забрала заяву", - зазначила дівчина.

Нагадаємо, Григорій Решетник збирається знову стати батьком.