Молодша донька Брежнєвої зовсім розцвіла - перші фото Сари для модного видання

Віра Брежнєва дуже пишається своєю молодшою дочкою. Дівчинка зарекомендувала себе як прекрасна модель, вперше знявшись для модного глянцю. 11-річна Сара Кіперман підкорила красою шанувальників зіркової матусі.

Молодша донька Брежнєвої зовсім розцвіла - перші фото Сари для модного видання - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішна співачка Віра Брежнєва поділилася чорно-білими фотографіями свого малятка. На знімках 11-річна Сара зображена, звичайно ж, без макіяжу, з розпущеним волоссям і в ефектній шубі в підлогу (напевно зі штучного хутра).

«Як швидко ростуть діти ... Моя молодша донечка (Сара Кіперман) для (ELLE Russia)», - підписала публікацію горда матуся.

Виглядає дівчинка прекрасно і може похвалитися гарними рисами обличчя, великими виразними очима і пухкими губами, про які мріє кожна.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Vera Brezhneva (@ververa)

Шанувальники тут же кинулися хвалити Сару і її маму в коментарях під публікацією:

«З такими красивими дітьми. Вам потрібно народжувати і народжувати», «Навіть не віриться, що цій, здається, дорослій моделі всього 11 років, така доросла вже! Ви створені для народження Дівчаток - вони у Вас виходять такими красивими і особливими - на подіум тільки і на обкладинки журналів!», «Сара просто створена для подіуму!», «Красуня».

Нагадаємо, зовнішність молодшої дочки Віри Брежнєвої активно обговорюють в Мережі. Проти хейтерів дівчинки виступили шанувальники її зоряної матері.