Молодша дочка Ольги Сумської змінила зачіску та вразила схожістю з матір'ю

Зовнішність дочок Ольги Сумської активно обговорюють у Мережі. Довгий час шанувальники дивувалися, наскільки ж Аня виросла копією свого зіркового татка, але після того, як акторка опублікувала свою фотографію в молодості, фанати в один голос визнали, що дівчинка успадкувала красу матері.

Молодша дочка Ольги Сумської змінила зачіску та вразила схожістю з матір'ю - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Ганна Борисюк опублікувала нове фото, зроблене у ВНЗ перед іспитом. Відомо, що молодша дочка Ольги Сумської вирішила піти стопами своєї зіркової матері та батька, актора Віталія Борисюка, та вступити до театрального університету. Вчиться Аня у найкращому театральному ВНЗ країни – Київському національному університеті театру, кіно та телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого.

"Ш-ш-ш, тихіше, Осел, я - Фіона, в цьому тілі! - О боже, ти зжерла принцесу!" - процитувала Аня діалог з мультфільму "Шрек".

У кадрі дівчинка постала у красивій темно-синій сукні у квітковий принт із рукавами-буфами у стилі ретро. Дочка Ольги Сумської, яка весь час ходить в окулярах для зору і з розпущеним рівним волоссям, дуже змінилася. Вона зняла окуляри і підкрутила своє красиве довге волосся, підкоривши схожістю з матір'ю. Молодша дочка Ольги Сумської змінила зачіску та вразила схожістю з матір'ю

"Красива!!!", "Ви така гарнюня", "Прекрасно", - захоплюються підписники дівчинки.

Нагадаємо, Ольга Сумська зі своєю 87-річною мамою у хустках підкорили фанатів.