“Мені ніколи сидіти з онуками“: Ірина Білик зізналася, що може не стати бабусею

Ірина Білик торік подумувала стати мамою ще раз, оскільки мріяла про дівчинку. Артистка навіть шукала сурогатну маму, але все ж передумала, тому що не хотіла прирікати дитину на самотність, поки вона буде в роз'їздах.

“Мені ніколи сидіти з онуками“: Ірина Білик зізналася, що може не стати бабусею - today.ua

Цього року її молодший син, 6-річний Тебріз, пішов в перший клас, і у Ірини Білик з'явилося більше часу на себе.

Також у неї є 22-річний син Гліб, у якого серйозні відносини з дівчиною. Парочка вийшла досить нестандартна і зі своїми поглядами. Українська співачка зізналася, що у її сина може і не бути дітей, оскільки він зі своєю нареченою чайлдфрі. Проте закохані не залишають можливості усиновити малюка. “Мені ніколи сидіти з онуками“: Ірина Білик зізналася, що може не стати бабусею В інтерв'ю Каті Осадчій для програми "Світське життя" Ірина Білик розповіла, що вона про це думає:

"У мене син чайлдфрі. Разом зі своєю дівчиною вони поки що не мріють про дітей. Кажуть, що можливо з Африки привезуть собі дитину. Тому що дуже багато дітей без батьків, голодують, їм погано. Я сказала: "Це ваше життя, мені нема коли з онуками сидіти, беріть хоч з Африки, хоч де завгодно. Я буду любити будь-яку дитину"

Нагадаємо, Ірина Білик з афрокудрями похвалилася несподіваною зачіскою.