Модна літня зачіска, яка зробить обличчя візуально худим

У моду повернулася укладка, яку раніше носили учасниці групи Destiny's Child, а також співачки Брітні Спірс, Крістіна Агілера і Гвен Стефані. Нещодавно її на собі також приміряла Аріана Гранде.

Модна літня зачіска, яка зробить обличчя візуально худим - today.ua

Американська співачка випустила кліп на пісню Pov, де з'явилася з дуже стильною і модною зачіскою, яка, до того ж ще й робить обличчя візуально худим. Йдеться про укладку з двома симетричними косичками з двох сторін.

Мода на тонкі коси бере свій початок у 90-х. Всі, чия молодість припала на той час, пам'ятають зірок і дівчат на вулицях в коротких спідницях з низькою талією, коротких топах, босоніжках на високій платформі і з дрібними косичками по обидві сторони обличчя. Модна літня зачіска, яка зробить обличчя візуально худим Зробити таку зачіску дуже легко. Досить розділити волосся на проділ посередині, відокремити дві однакові прядки по обидві сторони обличчя. Зав'язати волосся в гладкий хвіст на потилиці або маківці, або ж прибрати в пучок, а пасма заплести в косички, закріпивши прозорими гумками або гумками в тон волосся. Модна літня зачіска, яка зробить обличчя візуально худим Також зараз в моді аксесуари з 90-х, а тому ці ж косички можна прикрасити меленькими крабиками, різнокольоровими гумками або намистинками. Модна літня зачіска, яка зробить обличчя візуально худимМодна літня зачіска, яка зробить обличчя візуально худим Пропонуємо вам також дізнатися про найактуальніші короткі стрижки на літо 2021.