Модний провал: Олена Зеленська показала, з яким взуттям краще не носити трендові широкі джинси

Модні провали у нашої першої леді трапляються не часто. Але раз на рік і палиця стріляє. Олена Зеленська невдалим взуттям зіпсувала образ із трендовими широкими джинсами – не повторюйте її помилку.

Модний провал: Олена Зеленська показала, з яким взуттям краще не носити трендові широкі джинси - today.ua

Днями дружина українського президента приїхала до Бучі, де американський підприємець та магнат Говард Баффет, син того самого Баффета, розпочав будівництво фабрики-кухні, за допомогою якої зможуть нагодувати учнів трьох громад: Бучі, Немішаєво та Бородянки.

Новий образ Олени Зеленської

На публіці того дня 45-річна Олена Зеленська з'явилася у чудовому образі. Її вибір припав на чорну вололазку, спортивну куртку від знаменитого і нині популярного бренду і трендові широкі сині джинси. Ось тільки взуття вона обрала зовсім невдале, обтяживши образ і візуально вкоротивши собі ноги та зріст.

Модний провал: Олена Зеленська показала, з яким взуттям краще не носити трендові широкі джинси

Перша леді України вирішила поєднувати джинси з масивними замшевими бежевими черевиками типу угг. Але така модель, та ще й із закругленим носком, не дуже виглядала в цьому образі.

Модний провал: Олена Зеленська показала, з яким взуттям краще не носити трендові широкі джинси

Із чим носити широкі джинси?

Найкраще одягати такі джинси з балетками, кедами, акуратними кросівками, що більше нагадують кеди, лоферами, ботильйонами з гострим носком, мюлями, босоніжками і навіть в'єтнамками. Гострий носок взуття дозволить полегшити важкі широкі джинси та візуально витягнути фігуру.

Модний провал: Олена Зеленська показала, з яким взуттям краще не носити трендові широкі джинсиМодний провал: Олена Зеленська показала, з яким взуттям краще не носити трендові широкі джинсиМодний провал: Олена Зеленська показала, з яким взуттям краще не носити трендові широкі джинси

Нагадаємо, Олена Зеленська у блакитній сорочці та трендовому піджаку вийшла в світ у новому образі з однією лаконічною деталлю.