“Моє серце зайняте“: Євген Клопотенко вперше розповів про кохану дівчину

Євген Клопотенко багато років холостякує. Відомий український кухар і телеведучий зізнався, що нарешті йому пощастило в особистому житті.

“Моє серце зайняте“: Євген Клопотенко вперше розповів про кохану дівчину - today.ua

Кулінарний експерт користується шаленою популярністю серед українських жінок, але поки що не одружений. Євген раніше зазначав, що буквально живе кар'єрою, і саме вона для нього завжди буде на першому місці. Він відмовлявся від питань про особисте життя. Шоумен нарешті зізнався, что у нього з'явилася кохана дівчина.

"Останні три тижні… Я познайомився з однією дівчиною, у моєму серці оселилася Валерія. Я просто раніше вважав, що існує закоханість і твоє серце зайняте на все життя. А тут мені просто дуже добре. Зараз у мене є стосунки", - наголосив Клопотенко. у YouTube-програмі "Розмова".

Євген зателефонував до своїй обраниці. Вона підтвердила, що серце кулінара справді зайняте. "Це не західноукраїнська красуня", - інтригуюче відзначив шоумен. “Моє серце зайняте“: Євген Клопотенко вперше розповів про кохану дівчину Клопотенко припустив, що закінчиться війна Росії та України. Він вважає, що сусідня країна не залишить спроб зіпсувати життя нашим співвітчизникам.

"Ми все життя воюватимемо з Росією, ми будемо як Ізраїль з Палестиною, ми станемо військовою державою, постійно воюватимемо. Вони завжди нас мучитимуть. Ми постійно житимемо в тривозі, але навчимося усміхатися… Хочеш миру – готуйся до війни", - наголосив Євген.

Раніше Клопотенко поділився цікавим рецептом рибних котлет у духовці. Дізнайся про нюанси приготування ситної страви, яка відмінно підійде на вечерю.