“Заплатив свої гроші“: Маша Єфросиніна показала ніжний подарунок від сина в день народження

Українська телеведуча Маша Єфросиніна сьогодні відзначила день народження. Їй виповнилося 43 роки. Вона отримала зворушливе вітання від 7-річного сина Олександра.

“Заплатив свої гроші“: Маша Єфросиніна показала ніжний подарунок від сина в день народження  - today.ua

Маленький Сашко першим привітав маму зі святом. Він у піжамі прийшов до неї в кімнату. Школяр тримав у руках букет квітів. Єфросиніну зворушило вітання дитини. Зірка нагадала, що звикла одержувати букети у день народження від чоловіка. Зараз війна роз'єднала пару: Тимур Хромаєв залишився у Києві, а Маша виїхала за кордон.

"Моє сонечко рідне! Це мені? Дякую тобі, маленький! Це мій перший букет у день народження. І він від тебе! Двадцять років мій день народження починається з квітів від чоловіка! Але сьогодні, коли ми в тисячах кілометрах один від одного, наш син не дав цієї традиції перерватися", - зворушилася теледіва.

Олександр із серйозним виглядом пояснив ситуацію. "Заплатив за свої гроші", - наголосив хлопчик.

Шанувальники Єфросиніної приєдналися до привітань Сашка.

"Зі святом, люба", "До сліз, як це приємно", "Милота зашкалює", "Я так рада за вас. З днем народження, красуне!" – написали фоловери.

Раніше Єфросиніна розповіла, як Олександр переживає через війну на території України. Маша зізналася, що її син "гуглить, як прибрати Путіна".