Міг виїхати, але пішов до ЗСУ: батько Тіни Кароль захищає Україну на полі бою

Автор: Анастасия Березовская

Українська співачка Тіна Кароль практично не розповідає про життя своїх батьків та рідко ділиться новими фотознімками з ними. Найчастіше в Мережі з'являються архівні сімейні фото, на яких артистка зображена ще зовсім маленькою.

Міг виїхати, але пішов до ЗСУ: батько Тіни Кароль захищає Україну на полі бою - today.ua

З початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України багато українських зірок, включаючи Тіну Кароль, роблять все, щоб світ не забув про те, що відбувається. Виконавиця колесить світом, дає благодійні концерти, зустрічається з дипломатами та журналістами.

В інтерв'ю французькому виданню TV Magazine українська зірка розповіла, що її батько, якому 67 років (а призовний вік в Україні з 18 до 60) вирушив воювати. Григорій Самуїлович узяв у руки автомат і записався до лав територіальної оборони. Міг виїхати, але пішов до ЗСУ: батько Тіни Кароль захищає Україну на полі бою

"Батько мав можливість виїхати з країни у 67 років, але він виявив бажання залишитись, щоб захищати країну. Він приєднався до добровольців територіальної оборони. Це його рішення. Прийняти це було нелегко", - розповіла в інтерв'ю виконавиця.

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Зелений лікар: 4 кімнатні рослини, які захищають від вірусів та бактерій

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Народилася Тіна Кароль у єврейській сім'ї у Магаданській області (Росія). Її батько був інженером і обіймав посаду головного конструктора великої будівельної компанії. Коли їй виповнилося 7 років, сім'я перебралася на батьківщину її мами – до Івано-Франківська, де майбутня зірка пішла до школи. Міг виїхати, але пішов до ЗСУ: батько Тіни Кароль захищає Україну на полі бою У перші дні війни до Польщі приїхав 13-річний син Тіни Кароль, котрий на власні заощадження купив українським дітям цукерки. Він волонтерив у пунктах для біженців та допомагав своїм маленьким землякам.

Нагадаємо, Маша Єфросиніна показала ніжний подарунок від сина у день народження: "Заплатив свої гроші".