Наталя Могилевська несподівано згадала про свої пристрасні танці з Владом Ямою

Хореограф Влад Яма та співачка Наталя Могилевська в парі танцюють так, що ними захоплюються всі глядачі українського ТБ. Ще раз насолодитися дивовижною атмосферою пристрасних танцювальних па двох давніх партнерів запропонувала виконавиця своїм шанувальникам, а заодно поцікавилася, чи пам'ятають вони, де саме проходило свято танцю ...

Наталя Могилевська несподівано згадала про свої пристрасні танці з Владом Ямою - today.ua

На своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм Наталя Могилевська опублікувала в Сторіс архівні кадри романтичних і пристрасних танців з хореографом Владом Ямою.

Кадри справді заворожують, адже зірки не тільки пластично рухаються в такт музики, одягнені в сяючі костюми, але і вражають своєю акторською грою. Здається, що на сцені розгортається справжня історія кохання і пристрасті ...

Наталя Могилевська несподівано згадала про свої пристрасні танці з Владом Ямою Українська співачка запропонувала своїм передплатникам згадати, що за танець відображений на кадрах, де проходив виступ і скільки часу пішло на підготовку.

Наталя Могилевська несподівано згадала про свої пристрасні танці з Владом Ямою Цікаво, що під час зйомок шоу «Танці з зірками», в якому Наталя Могилевська та Влад Яма дійшли до фіналу, артистам приписували роман. Однак обидва так жодного разу і не зважилися прокоментувати чутки, ніж надають ще більшої таємничості і загадковості своїх персон.

Нагадаємо, раніше Наталія Могилевська показала, як зустрічає кохану людину ввечері.