“Мої родичі під Києвом“: Світлана Лобода вперше визнала вторгнення Росії в Україну

Автор: Анастасия Березовская

Світлана Лобода, яка вже втратила можливість працювати та виступати у Росії, ризикувала втратити майбутнє і в Україні. Артистка, яка роками працювала в РФ, вперше з 24 лютого назвала "спецоперацію" війною, звинувативши російські війська у знищенні наших міст, мешканців та щасливого життя.

“Мої родичі під Києвом“: Світлана Лобода вперше визнала вторгнення Росії в Україну - today.ua

"Сьогодні рівно місяць, як це страшне слово "війна" війшло в наше життя, життя кожного українця. Сьогодні рівно місяць, як російські війська вторглися на територію України, - зазначила Світлана Лобода. - Тисячі вбитих, ні в чому невинних людей, десятки тисяч поранених. Зруйновані наші рідні міста та життя, загинула жахлива кількість дітей. Це не поганий сон і не сценарій у жанрі антиутопії - це реальність, з якою неможливо змиритися".

Українська співачка зазначила, наскільки доблесно стоїть українська армія, захищаючи свій будинок від непроханих гостей, від "братського" народу, від російських окупантів.

"Українські воїни, прості люди, кожен, хто грудьми стоїть за Україну щодня, ціною власних життів, доводить, що Україна не здасться ніколи і її не зломити жодній армії у світі! Низький уклін нашим воїнам, нашому народу та нашій Землі!" – наголосила Світлана Лобода.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

Артистка розповіла, що досі поряд зі столицею залишаються її родичі, її бабуся та тато, які мешкають у селі під Києвом. “Мої родичі під Києвом“: Світлана Лобода вперше визнала вторгнення Росії в Україну

"Наш рідний Ірпінь зруйнований. Пишу і сльози неможливо зупинити. Найбільшим фізичним злом є смерть. Найбільшим моральним злом є війна. Яким би страшним не було наше сьогодні, світ — це наше завтра!" – повідомила зірка.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Світлана Лобода, яка нещодавно придбала нерухомість у Європі, повідомила, що весь цей час намагалася допомагати біженцям з України та влаштовувати жінок із дітьми.

Нагадаємо, директор Софії Ротару пояснив чому артистка не реагує на війну в Україні.