“Мій сонячний байрактарчик“: Сергій Притула ніжно звернувся до дружини у свій день народження

Український шоумен Сергій Притула сьогодні, 22 червня, відзначає свій день народження. Ексведучому шоу "Підйом" на Новому каналі виповнився 41 рік. Цей день зірка шоу "Хто зверху" відзначає без сім'ї. Поки він знаходиться у Києві та допомагає з амуніцією нашим військовим, його рідні перебувають у безпечнішому місці.

“Мій сонячний байрактарчик“: Сергій Притула ніжно звернувся до дружини у свій день народження - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм дружина шоумена опублікувала серію фотографій. У кадрі Сергій Притула та Катерина Сопельник разом із сином та старшою дочкою постали у вишиванках у центрі Києва, відзначаючи якусь подію – або День вишиванки, або День незалежності.

"Сергійко, любий! Дуже - дуже хочу, щоб все це швидше закінчилось, щоб ти, як на цьому фото, міг пройтись по Хрещатику з посмішкою, міцно тримаючи всіх своїх діточок за руку. Знаю, як тобі не просто зараз, але знай: навіть якщо я не поряд, то я тримаю подумки твою руку! Завжди! Ти - сталь, ти - криця, ти - моща!
Пишаюсь тобою кожний день, кожну хвилину, бо ти кожну мить робиш нашу країну ближче до Перемоги! З Днем народження, мій всесвіт! Дякую Богу за тебе кожен день! Люблю", - ніжно зазначила в публікації дружина Сергія Притули.

У відповідь шоумен ніжно звернувся до дружини у коментарях:

"Цілую тебе, мій сонячний сімейний "байрактарчик"!!! Дякую за твоє кохання!"

На свій день народження Сергій Прітула організував черговий збір коштів. Він планує зібрати 500 мільйонів гривень на купівлю трьох байрактарів, які відправить на фронт нашим захисникам.

Нагадаємо, Сергій Притула розповів про життя своєї сім'ї під час війни: "Дружина вже знайшла роботу".