Молочний манікюр – наймодніший ніжний дизайн нігтів на весну 2023

Молочний манікюр став трендом навесні 2023 року. Цього сезону в моді ніжний манікюр у базових тонах. Мінімалістичний дизайн нігтів виглядає дорого та ефектно, не відволікає увагу від аксесуарів та підкреслює красу рук.

Молочний манікюр – наймодніший ніжний дизайн нігтів на весну 2023 - today.ua

Кому підходить молочний манікюр

Молочний манікюр підходить як для повсякденних, так і для святкових образів. Це останній писк моди навесні 2023 року. Натхненням для майстрів нейл-індустрії став молочний коктейль – напівпрозорого білого кольору. Однак варіації можуть бути різними – від сніжного до ніжно-рожевого відтінку. Це чудова альтернатива традиційному французькому манікюру.

Вибираючи правильний відтінок, потрібно орієнтуватися на шкіру, щоб він гармонійно поєднувався з її білизною або засмагою.

Молочний манікюр чудово виглядає як на коротких, так і на довгих нігтях прямокутної, овальної, квадратної або мигдалеподібної форми. Такі нігті чудово підходять любителькам крупних прикрас - вони не зміщуватимуть акцент на себе, а послужать "фоном" для вишуканих коштовностей.

Молочний манікюр – наймодніший ніжний дизайн нігтів на весну 2023Молочний манікюр – наймодніший ніжний дизайн нігтів на весну 2023Молочний манікюр – наймодніший ніжний дизайн нігтів на весну 2023

Молочний манікюр поєднує в собі чистоту, комфорт та шляхетність. Немає необхідності обсипати нігті стразами та блискітками, щоб виглядати стильно. Такий дизайн - оптимальний варіант для дівчат і жінок, які дотримуються дрес-коду і не можуть дозволити собі гель-лак яскравих кольорів.

Молочний манікюр – наймодніший ніжний дизайн нігтів на весну 2023Молочний манікюр – наймодніший ніжний дизайн нігтів на весну 2023

Майстри зазвичай фарбують нігті у кілька шарів, щоб молочний відтінок виглядав більш насиченим. Таке покриття можна поєднувати із золотистими або сріблястими деталями, оригінально виглядають градієнт, дизайн з гліттером.

Молочний манікюр – наймодніший ніжний дизайн нігтів на весну 2023

Серед популярних ідей – акварельний та китайський розпис, ніжні малюнки з квітами та візерунками. Головне – не переборщити з дизайном. Краще виділити один або два пальці, а не всі нігті на обох руках.

Молочний манікюр – наймодніший ніжний дизайн нігтів на весну 2023

В якості святкової ідеї можна обрати кремовий лак з легким шиммером. Цікаво виглядає дзеркальна втирка, омбре з переходом від глянцевого молочного тону до блискучого візерунка.

Нагадаємо, що навесні 2023 року в моді лавандовий манікюр – він також виглядає ніжно і ненав'язливо, але яскравіше, ніж молочний та будь-який інший у нюдових тонах.