Молода українка полонила серце Леонардо Ді Капріо: як виглядає 22-річна Марія Берегова

На сьогодні багато світових знаменитостей підтримують Україну. Надати "підтримку" вирішив і голлівудський красень Леонардо Ді Капріо. У властивій лише йому манері. Зірку фільму "Титанік" помітили на побачення з українською моделлю – довгоногою красунею із Києва.

Молода українка полонила серце Леонардо Ді Капріо: як виглядає 22-річна Марія Берегова - today.ua

Не встигли в ЗМІ з'явитися новини, що 47-річний американський актор Леонардо Ді Капріо розстався зі своєю 25-річною дівчиною, відомою моделлю Камілою Морроне, падчеркою Аль Пачіно, як повідомляють, що його серце полонила вже інша молода особа – 22-річна українка Марія Берегова.

Відомо, що модель народилася у Києві, але навчалася у школі-інтернаті у Швейцарії. На сьогодні вона живе та працює в Лондоні. Дівчина у розлученні, дітей немає.

Молода українка полонила серце Леонардо Ді Капріо: як виглядає 22-річна Марія БереговаМолода українка полонила серце Леонардо Ді Капріо: як виглядає 22-річна Марія Берегова Подейкують, що саме Маша могла стати причиною розлучення Леонардо Ді Капріо з Камілою. Актора та українку помітили днями на відпочинку у Сен-Тропе. На південь Франції дівчина полетіла після розлучення зі своїм 30-річним чоловіком Ахмедом Масудом Абдельхафідом.

Молода українка полонила серце Леонардо Ді Капріо: як виглядає 22-річна Марія Берегова На побачення з Ді Капріо Марія Берегова одягла крихітну чорну мінісукню та стильні туфлі на шпильці з гострим носком. Відповідними фото з яхти модель поділилася в особистому обліковому записі в Інстаграм. У коментарях підписники вже активно цікавляться, чи їй сподобалося відпочивати з актором, але дівчина залишає будь-які питання без уваги.

Молода українка полонила серце Леонардо Ді Капріо: як виглядає 22-річна Марія БереговаМолода українка полонила серце Леонардо Ді Капріо: як виглядає 22-річна Марія БереговаМолода українка полонила серце Леонардо Ді Капріо: як виглядає 22-річна Марія Берегова Варто зазначити, що Леонардо Ді Капріо з початку своєї кар'єри жодного разу не зустрічався з дівчатами віком старше 25 років. Цікаво, що Камілі Морроне цього року виповнилося 25 років - невже це могло стати причиною їх розставання. Молода українка полонила серце Леонардо Ді Капріо: як виглядає 22-річна Марія БереговаМолода українка полонила серце Леонардо Ді Капріо: як виглядає 22-річна Марія Берегова Нагадаємо, Дженніфер Лопес показала раніше неопубліковані фото з весілля з Беном Аффлеком: "Тягар минулого впав з плечей". Актриса засвітила інтер'єр місця проведення церемонії та показала милі знімки з чоловіком.