Молода дружина Віктора Павлика зізналася, коли відбудеться їхнє весілля

Віктор Павлик кілька років приховував свої стосунки з молодою дівчиною, своїм концертним директором. Причиною була хвороба його сина Павла, який, на жаль, помер, не дивлячись на всі спроби лікарів його врятувати. Через пандемію закохані оформили свої стосунки, а саме весілля відклали на потім. Катерина Реп'яхова розповіла, коли ж відбудеться цей день.

Молода дружина Віктора Павлика зізналася, коли відбудеться їхнє весілля - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм молода дружина Віктора Павлика похвалилася відео з пробіжки, зазначивши, що через чотири місяці після народження сина повертається до тренувань. 27-річна Катерина готова скидати зайві кілограми, оскільки зовсім скоро їй доведеться одягнути весільну сукню, і не одну.

"Завтра біжу на перше своє тренування і беруся повноцінно відновлюватися після пологів. Сподіваюся, добіжу. Мені ще у 2022 році потрібно влізти в весільні сукні, які купила в 2020, - зазначила Катерина Реп'яхова. - Коли були в Туреччині, вперше в житті, я комплексувала в роздільному купальнику. Прийшов час все виправляти".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Катя Павлик (Репяхова) (@repyahovakate)

Так що зовсім скоро шанувальники стануть свідками четвертого весілля Віктора Павлика. Судячи з усього, його молода дружина Катя змінить дві весільні сукні. Про те, де пройде торжество, поки що нічого невідомо.

Нагадаємо, молода дружина Віктора Павлика зізналася, на що її чоловік витрачає більшу частину грошей.