Дружина Віктора Павлика розповіла, на скільки схудла через тиждень після пологів

Молода дружина Віктора Павлика тиждень тому, 15 червня, стала вперше мамою. На світ з'явився здоровий хлопчик, якому зоряна пара дала ім'я Міша. Зі своїми шанувальниками концертний директор відомого українського музиканта активно ділиться подробицями пологів і життя після.

Дружина Віктора Павлика розповіла, на скільки схудла через тиждень після пологів - today.ua

Новоспечена матуся розповіла, скільки кілограм вона набрала за час вагітності, і скільки їй вже вдалося скинути. Про це Катерина Реп'яхова розповіла в Інстаграм-сторіз. Дівчина опублікувала чорно-біле фото, на якому вона зображена на лікарняному ліжку в пологовому будинку.

У підписі дружина Віктора Павлика зазначила, що за 8 місяців вагітності набрала всього 12 кілограмів, а через тиждень втратила вже 10. Звичайно ж, молода матуся рада такому вражаючого результату. Також вона зазначила, що її тіло вже адаптувалося і звикло до нових відчуттів.

"Мої груди повністю адаптувалася, больових відчуттів немає. У їжі стала більш перебірлива, ніж під час вагітності (нічого не хочеться їсти). Ніяк не звикну спати ночами", - зазначила дружина Павлика.

У мікроблозі Катерина також поділилася серією чорно-білих фотографій, знятих під час пологів, а також розповіла про свої відчуття. "Тут починаються потуги. Найстрашніший для мене момент під час пологів. Він тривав 25 хвилин, але мені здавалося, що вічність ... о 2:15 почалися потуги. Я намагалася з усіх сил і до 2:40 мені поклали Мишка на груди. Я плакала", - зазначила дівчина.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Катя Павлик (Репяхова) (@repyahovakate)

Нагадаємо, дружині Віктора Павлика різко стало погано після пологів.