“Моя Катруся“: Юрій Горбунов показав ніжне фото з дружиною і підтримав її в важливий день

Юрій Горбунов у всьому підтримує свою дружину. Він не тільки завжди поруч з нею, мотивує її і заряджає енергією. Шоумен допомагає коханій у всіх її починаннях, тримає оборону вдома з маленькими дітьми, коли Катя Осадча на роботі, і не соромиться публічно зізнатися їй у коханні.

“Моя Катруся“: Юрій Горбунов показав ніжне фото з дружиною і підтримав її в важливий день - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішний український ведучий опублікував серію фотографій зі своєю прекрасною дружиною. Юрій Горбунов підтримав Катю Осадчу на презентації нової капсульної колекції, яку незмінна ведуча програми "Світське життя" випустила разом з дизайнером Андре Таном.

"Моя Катруся велика молодець!Сьогодні відбулась презентація нової колекції колаборації Андре Тана та Каті Осадчої. Катю такі штуки надихають! А я з задоволенням підтримую ці творчі задуми!! Перша колекція була супер успішною!! Сподіваємось - друга буде ще крутіша!! Так тримати!!" - зазначив Юрій Горбунов в публікації.

Катя Осадча та Андре Тан розробили капсулу з 11 речей поза часом і модою, які можна комбінувати між собою. Всі вони виконані з кращих матеріалів на осінь, включаючи ніжний кашемір.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Продюсер.Телеведучій (@gorbunovyuriy)

"Ваша Катруся супер молодець", "Катруся молодчинка, і ви, Юрій, світитеся від щастя, так приємно за вашою парою спостерігати", "Ви неймовірні", "Такі ви мені красиві, гармонійні", "Які ви стильні. Катерина величезна молодець . Захоплююся", "З'єднати материнство з роботою і ще й новими проектами - талант і суперсила", - захоплюються шанувальники.

Нагадаємо, Катя Осадча похвалилася осіннім інтер'єром в своєму особняку: фото.