“Моя родина розділилася“: Тоня Матвієнко розповіла про своє горе під час війни

Тоня Матвієнко разом зі своєю родиною – доньками Уляною та Ніною, чоловіком Арсеном жили разом із її мамою, відомою співачкою Ніною Матвієнко, у передмісті Києва. Водночас виконавиця робила ремонт у своїй новій 4-кімнатній квартирі, куди планувала переїхати у найближчому майбутньому. Але війна змінила усі плани.

“Моя родина розділилася“: Тоня Матвієнко розповіла про своє горе під час війни - today.ua

Коли Росія напала на Україну рано-вранці 24 лютого 2022 року, Тоня Матвієнко прийняла рішення вирушити в безпечне місце. Вона залишила свою 74-річну маму, літнього батька та коханого чоловіка.

"Моя родина розділилася, тепер я сама і мої діти. Я кожний ранок просинаюся, щоб почути слово МИР, я молюся за нас усіх українців, щоб у нас були сили здолати цей болючий жах сьогодення. Слава моєму народу, ЗСУ, Україні! Все буде Україна", - зазначила Тоня Матвієнко.

Виконавиця прокляла російських військових, які принесли до нашого дому війну, позбавили нас миру та сну.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)

"Будь проклятий «Русский мир»!!! Горіти вам в аду за наше горе, за наших дітей, родин, за наші мрії, за нашу Україну!!! Я не можу бачити перелякані очі моїх дітей, чути ночами скреготання зубів, від сирен і вибухів", - зазначила Тоня Матвієнко.

Нагадаємо, Святослав Вакарчук показав дітей, які дивом вирвалися з Маріуполя: “Найстрашніше відео, яке я знімав“.