Колишній чоловік Ані Лорак запросив наречену на екстремальне побачення: романтичне фото пари

Поки Ані Лорак відпочиває, продовжуючи відзначати свій день народження, її колишній чоловік проводить весь свій вільний час з нареченою. Для коханої Мурат Налчаджиоглу влаштував романтичне побачення під хмарами.

Колишній чоловік Ані Лорак запросив наречену на екстремальне побачення: романтичне фото пари - today.ua

Турецький бізнесмен, з яким Ані Лорак розлучилася 31 грудня 2019 року, вирішив полоскотати нерви і собі, і своїй дівчині. Закохані вирушили на вечерю в незвичайне місце, розташоване високо над землею.

В особистому акаунті в Інстаграм Лілія опублікувала перше за довгий час спільне фото з Муратом. Візажист з Києва і турецький бізнесмен зображена разом сидячи в кріслах і пристебнуті ременями безпеки. Обидва вони одягнені досить тепло, а їхні обличчя прикрашають протисонцеві окуляри. Якщо подивитися навколо, то можна побачити дахи сусідніх будинків, висотки і дерева, а також будівельний кран.

У той час як одні підписники були раді за пару, захоплюючись тим, що вони разом, інші ж пророкують їм недовгу радість і щастя.

"Це не надовго, і так все зрозуміло, побіжить він назад, тільки Кароліні він і на фіг не потрібний", "Лорак найкраща", "Дуже приємно бачити, що ви як і раніше разом. Красива пара", "Він любить Кароліну. А з нею довго не буде", "Красива пара", "Ця схожа на Кароліну", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Ані Лорак показала, як відсвяткувала день народження.