Чоловік Катерини Кухар приємно здивував балерину по прильоту з Мальдів

Катерина Кухар - дуже везуча жінка, оскільки їй дістався прекрасний чоловік. Олександр Стоянов влаштував для коханої неймовірний сюрприз після того, як вони разом повернулися з Мальдівських островів. Друзі, рідні, знайомі та знаменитості зібралися разом, щоб привітати балерину з минулим днем народження на таємній вечірці.

Чоловік Катерини Кухар приємно здивував балерину по прильоту з Мальдів - today.ua

18 січня українська прима-балерина відзначила 39-й день народження. У цей момент вона вже перебувала на Мальдівах разом зі своєю сім'єю - чоловіком і двома дітьми. Готель приємно привітав гостю святковим сніданком і прикрасами на її віллі. Провівши деякий час на райських островах, зоряне сімейство повернулося додому. Однак на цьому приємності для Каті Кухар не закінчилися.

Чоловік артистки, танцюрист Олександр Стоянов, влаштував для коханої незабутній сюрприз. Він зібрав всіх її друзів, знайомих і знаменитостей в ресторані одного з київських готелів, куди нібито запросив її на романтичну вечерю. Чоловік Катерини Кухар приємно здивував балерину по прильоту з Мальдів Коли Катерина Кухар зайшла в зал, вона була ошелешена. Серед гостей можна було побачити Наталю Могилевську, яка виступила як тамада на святі, Олю Полякову, Володимира Остапчука та Христину Горняк та інших.

Балерина розповіла, як чоловікові вдалося зробити сюрприз:

«(Олександр Стоянов каже - ред.):« Хочу запросити тебе на романтичну вечерю». Думаю, ну ладно, а навіщо тоді це все (показує на красиву сукню і зачіску - ред.), ладно готель, окей. «Хочу, щоб ти була красива» - (відповідає Стоянов - ред.). Ну ладно, думаю, у чоловіка нова сексуальна фантазія».

Чоловік Катерини Кухар приємно здивував балерину по прильоту з Мальдів На святі Катерина Кухар з'явилася в красивій золотій сукні-комбінації та з розкішною елегантно вкладеною зачіскою.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Наталя Могилевська (@nataliya_mogilevskaya)

Нагадаємо, Катерина Кухар показала сина-підлітка. Хлопчик вразив численних шанувальників мами сталевим пресом в 10-річному віці.