Чоловік Тоні Матвієнко показав рідкісне фото з підрослими синами від першого шлюбу

До того як розпочати стосунки з Тонею Матвієнко, Арсен Мірзоян був одружений. У нього підростали двоє неповнолітніх синів, але це не завадило йому піти з сім'ї. Познайомилися виконавці на шоу "Голос країни" у 2011 році, і між ними зародилися почуття.

Чоловік Тоні Матвієнко показав рідкісне фото з підрослими синами від першого шлюбу - today.ua

Через два роки таємного роману Арсен та Ніна вирішили жити разом, а переможець вокального шоу подав на розлучення. Попри те, що закохані намагалися приховувати свої стосунки, все ж таки їхні спільні фото з'являлися в ЗМІ. Через три роки у пари народилася донька, яку вони назвали на честь народної артистки Ніни Матвієнко. А ще через рік Мірзоян і Матвієнко побралися.

Музикант не покинув своїх синів, а досить часто з ними бачиться, хоч і не публікує їхні фото у своєму акаунті. Але цього року артист зробив виняток. Чоловік Тоні Матвієнко на новорічних канікулах вирішив присвятити кілька днів дітям та вирушити з ними у подорож.

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз Арсен опублікував селфі з Владом та Артемом. Батько із синами сів у поїзд, проте не став розкривати місця свого призначення, поділившись фото із вікна купе в Івано-Франківську. Можливо, артист вирушив до Буковеля покататися з дітьми на лижах. Чоловік Тоні Матвієнко показав рідкісне фото з підрослими синами від першого шлюбу Нагадаємо, Тоня та Ніна Матвієнко з онукою зробили рідкісний вихід у світ: “Гарні україночки“.