Чоловік у захваті: Камалія в облягаючій сукні з глибоким декольте та рукавичках захопила зовнішнім виглядом

Камалія, яку називають найбагатшою співачкою України, з'явилася на зйомках новорічного шоу. Вона приєдналася до багатьох українських знаменитостей, включаючи Михайла Поплавського, Ірину Білик, Аліну Гросу та інших. На сцені зірка з'явилася у розкішному вбранні, а також заспівала разом зі своїми дочками-близнючками.

Чоловік у захваті: Камалія в облягаючій сукні з глибоким декольте та рукавичках захопила зовнішнім виглядом - today.ua

У Мережі з'явилися фотографії із запису святкового шоу. Для зйомки на телебаченні 44-річна українська поп-виконавиця вибрала ефектне вбрання. Камалія з'явилася на публіці в чорній атласній сукні з блискучою прикрасою, ефектною зоною декольте, прозорими вставками на боках, високим розрізом на спідниці і акцентом на талії.

Її образ завершили чорні лаковані туфлі на високих підборах та високі атласні рукавички. Волосся зірка вирішила залишити розпущеним, зробивши елегантні локони, нанесла яскравий макіяж з акцентом на очах і червоною помадою на губах. Чоловік у захваті: Камалія в облягаючій сукні з глибоким декольте та рукавичках захопила зовнішнім виглядом Під час виступу до Камалії приєдналися її 8-річні доньки-близнята Арабелла та Мірабелла. Дівчата були одягнені в однакові сріблясті блискучі сукні з бахромою на спідницях та чарівні черевички.

Нагадаємо, Камалія в облягаючій сукні з ефектним декольте та розрізом підкреслила недосконалості фігури.