“Ми переїдемо до свого дому“: Лілія Ребрик купила заміський маєток під Києвом

З початку карантину Лілія Ребрик разом із чоловіком та двома доньками жила на дачі. Їм так сподобалося серед лісу і далеко від галасливого Києва, що успішна українська ведуча вирішила придбати будинок у передмісті столиці.

“Ми переїдемо до свого дому“: Лілія Ребрик купила заміський маєток під Києвом - today.ua

Такий подарунок зірка зробила собі і своєму чоловікові, танцюристу Андрію Дикому, на 10-ті роковини шлюбу. Лілія Ребрик зізналася, що цей подарунок став для них дуже дорогим, адже вони звикли дарувати один одному на річниці шлюбу гарну пару взуття, а також невеликі презенти у колір весілля. Наприклад, цього року це були подарунки у рожевому кольорі, на 8 років шлюбу (бляшане весілля) – футболки з написом "Жесть".

Крім всіх подарунків та романтичної подорожі до Іспанії, Лілія Ребрик та Андрій Дикий купили будинок.

"Це змушує бути в тонусі. Сподіваюся, ми переїдемо до свого дому раніше, ніж через 5 років (сміється). Хоча роботи дуже багато: є лише коробка, в якій треба все довести до ладу", - зазначила ведуча.

Неодноразово в інтерв'ю Лілія Ребрик наголошувала, що на дачі їм не вистачає місця. У сім'ї підростають дві дівчинки – 9-річна Діана та 3-річна Поліна. Також у них є домашній вихованець.

Нагадаємо, Лілія Ребрик показала свою красуню-маму, на яку схожа як дві краплі води.