“Ми плануємо“: Злата Огнєвіч проговорилася про весілля з переможцем шоу “Холостячка-2“

Злата Огнєвіч була дуже серйозно налаштована, прийшовши на романтичний проєкт "Холостячка". Головна героїня мріє знайти чоловіка своєї мрії, вийти заміж та народити дітей. І, певне, їй це вдалося. Співачка проговорилася про весілля із переможцем телешоу.

“Ми плануємо“: Злата Огнєвіч проговорилася про весілля з переможцем шоу “Холостячка-2“ - today.ua

Шанувальникам ще належить побачити фінал проєкту "Холостячка-2", який було знято кілька місяців тому, та дізнатися, кому ж віддала своє серце успішна українська співачка Злата Огнєвіч.

Артистка взяла участь у зйомках новорічного випуску шоу "Маска" як минулорічна переможниця. При зустрічі з колегою зірковий детектив Оля Полякова поцікавилася у Злати, чи не одружилася вона, на що артистка їй відповіла: "Заміж не вийшла, але ми плануємо".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Хол?стяк & Холостячка (@holostyakstb)

Мабуть, стосунки Огнєвіч з переможцем проєкту "Холостячка-2" розвиваються дуже стрімко, і пара вже готується до весілля. 2021 рік співачка назвала найромантичнішим у своєму житті. І це не дивно, адже тільки на шоу вона мала більше незабутніх побачень, ніж за все життя. Чоловіки всіляко намагалися здивувати виконавицю.

"Щастя - всередині кожного з нас, і як тільки ми станемо щасливими, знайдемо того самого чоловіка. Думка про те, що прийде людина у ваше життя і все стане круто - не спрацює", - зауважила "Холостячка-2".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Хол?стяк & Холостячка (@holostyakstb)

Нагадаємо, Злату Огнєвіч помітили на прогулянці з ексучасником шоу “Холостячка-2“.