“Ми повернемося в наші будинки“: стало відомо, де зараз перебуває колишній чоловік Ані Лорак

Колишній чоловік Ані Лорак після вторгнення Росії на територію України встиг виїхати з країни. Стало відомо, де зараз перебуває турецький бізнесмен, його наречена, а також сама Ані Лорак.

“Ми повернемося в наші будинки“: стало відомо, де зараз перебуває колишній чоловік Ані Лорак - today.ua

Українська співачка, яка прийняла рішення жити та працювати в Росії, ніколи не коментувала анексію Криму та Донбасу. При цьому вона ніколи не виступала на кримському півострові та тримала нейтралітет. Після повномасштабного вторгнення на її батьківщину російськими військами Ані Лорак промовчати не змогла, проте не засудила напряму дії Путіна.

Повідомляється, що артистка залишила територію РФ і зараз перебуває в ОАЕ разом із дочкою. Її обліковий запис в Інстаграм не робочий. Як поживає сім'я співачки, яка мешкала у Києві, невідомо.

Колишній чоловік Ані Лорак, з яким вона розлучилася у грудні 2019 року, теж виїхав із країни. Турецький бізнесмен взяв свою наречену, дівчину-візажиста з Києва та її дочку та вирушив до себе на батьківщину. Звідти він намагається підтримувати своїх співробітників, а також Україну, говорячи про мир та перемогу. “Ми повернемося в наші будинки“: стало відомо, де зараз перебуває колишній чоловік Ані Лорак

"Ми повернемося в наші будинки, наше життя. Ми будемо сильнішими, ми проти війни, де б вона не була. Зупиніть війну. Вільна Україна. Вільні країни по всьому світу. Ніколи не здавайся. Бережіть себе", - зазначив Мурат у публікації.

Нагадаємо, Оля Полякова розповіла, як переживає війну далеко від дому: "Довелося виїхати з дочками в нікуди".