Дружина Віталія Кличка, яка мешкає в Німеччині, робить все, щоб світ знав про звірства, що відбуваються на території України. Дружина мера Києва, який зараз воює за свою країну у лавах тероборони столиці, виступила на мітингу в Гамбурзі та здивувала виконанням українського гімну.
![“Ми всі можемо зробити свій внесок“: дружина Кличка здивувала зворушливим виконанням гімну України “Ми всі можемо зробити свій внесок“: дружина Кличка здивувала зворушливим виконанням гімну України - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2022/03/natalia_klitschko_official_275322596_273774208107443_3266369110769111360_n-768x465.jpg)
Обернувшись у прапор України Наталія Кличко виступила перед тими, хто зібрався на площі в німецькому місті Гамбург.
"Сьогодні 1000 людей у Гамбурзі стали на захист України, і я була однією з них. Ми вийшли на вулиці, щоб провести демонстрацію за свободу, демократію та мир. Ми виступаємо, щоб зупинити війну на моїй батьківщині. Мир в Україні та в усьому світі. Я хочу допомогти своїй країні і своєму народу!!! Не залишайтеся байдужими і ви!!! Допоможіть Україні", - наголосила дружина Кличка у публікації.
Подивитися цю публікацію в InstagramПопулярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, з яких Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
Наталія Кличко потрапила до титульної сторінки місцевої газети Hamburger Morgen Post. Співачка-початківець зазначила, що кожен може зробити свій внесок і виступити проти війни. Також вона процитувала слова Махатма Ґанді: "Немає шляху до миру. Мир – це шлях".
Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:Подивитися цю публікацію в InstagramНагадаємо, Олена Зеленська звернулася до європейців: "У світі не залишиться безпечного місця".