Євгенія Власова повернулася на сцену після десятирічної перерви в кар'єрі

Учасники чергового ефіру вокального шоу «Голос країни-11» підготували для телеглядачів дуети із зірками шоу-бізнесу. З однією з дівчат на сцену вийшла зірка 90-х блискуча українська співачка Євгенія Власова.

Євгенія Власова повернулася на сцену після десятирічної перерви в кар'єрі - today.ua

Виконавиця українського фольклору Галина Куришко, яка є учасницею команди Олега Винника, і Євгенія Власова заспівали дуетом пісню «Я жива ріка».

Обидві співачки отримали колосальний досвід, завдяки спільному номеру. Євгенія Власова вийшла на велику сцену вперше за десять років. А Галина Куришко з'явилася в невластивому для неї образі і заспівала російською мовою.

Співачка Євгенія Власова зізналася, що дуже хвилювалася, виходячи на велику сцену після такої великої перерви. Однак у неї з'явилося в цей момент відчуття, що вона почала свою кар'єру з самого початку.

«Це правда, тому що я дала собі час, щоб прийти в себе, зрозуміти, що мені потрібно і чи потрібно мені взагалі бути на сцені. Чесно, я до сих пір не знаю», - зізналася зірка 90-х.

Євгенія Власова повернулася на сцену після десятирічної перерви в кар'єрі Тіна Кароль підтримала і привітала колегу з поверненням в шоу-бізнес, а також висловила впевненість, що Євгенія Власова гідна співати на великій сцені.

Євгенія Власова в середині нульових пропала зі сцени, причиною став страшний діагноз співачки. Лікарі діагностували у зірки української сцени онкологію. На щастя, артистка зуміла перемогти хворобу.

Дізнайтеся, хто буде боротися за перемогу в головному вокальному шоу країни «Голос країни-11». Зоряні наставники зібрали дуже сильні команди виконавців.