Надія Мейхер прокоментувала свій вихід з шоу «Голос країни»

Надія Мейхер особисто прийняла рішення припинити свою участь у вокальному шоу «Голос країни», щоб дати можливість своїй талановитій супротивниці Юлії Тимочко продовжити участь у проєкті. Трохи пізніше ексучасниця групи «ВІА Гра» повідомила, що їй запропонували іншу роботу.

Надія Мейхер прокоментувала свій вихід з шоу «Голос країни» - today.ua

У новому випуску проєкту у вокальному двобої зіткнулися учасники команди зіркового тренера Тіни Кароль. На сцену вийшла відома українська співачка Надія Мейхер і дівчина з Рівного Юлія Тимочко. Екс-«ВІА Гра» виконала хіт Алли Борисівни Пугачової «Дві зірки», який раніше ніколи не звучав на цьому шоу. За словами Тіни Кароль, яка свого часу отримала спеціальну премію від примадонни на конкурсі «Нова хвиля», зізналася, що давно хотіла, щоб хтось виконав цю композицію, але не було підходящого вокаліста.

Попри всю похвалу і захоплення на адресу Надії Мейхер, ще до того, як Тіна Кароль вибрала переможця батла, артистка заявила, що залишає шоу.

«Я людина, яка багато в чому себе реалізувала, реалізує і буде реалізовувати. Тіна, я думаю, ти будеш абсолютно не проти, тому що ти, звичайно, відчуваєш, наскільки Юля професійна і наскільки їй потрібна підтримка. Юлічка, я хочу, щоб ти тут залишилася. Тіночка, а тобі я дуже вдячна за цей досвід», - зазначила зі сцени Надія Мейхер.

Трохи пізніше в Інстаграм виконавиця розповіла, що її запросили в новий проєкт. Режисер Андрій Маслаков запропонував зірці виконати партію Кармен в однойменній постановці. Дебют вокалістки відбудеться вже в цьому році в червні.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від НАДІЯ МЕІ̆ХЕР (@nadyameiher)

Примітно те, що коли ексучасниця групи «ВІА Гра» потрапила в шоу, її участь сильно розкритикували. Публіка була обурена тим, що вже відомий артист заважає ще не розкритим талантам потрапити в проєкт.

Нагадаємо, Надія Мейхер відповіла на випади хейтерів з приводу її участі в «Голосі країни».