Надя Дорофєєва підтвердила роман з київським ресторатором та показала перше спільне фото

Ну що ж, підтвердилася інформація, яку фанати й так вже знали. Надя Дорофєєва та Михайло Кацурін - офіційно пара. А ось Володимир Дантес, мабуть, зустрічається із колишньою дружиною київського ресторатора Дашею.

Надя Дорофєєва підтвердила роман з київським ресторатором та показала перше спільне фото - today.ua

Після неоднозначного фото рук у сторіз, українська співачка нарешті підтвердила романтичні стосунки із засновником кількох ресторанів у Києві, включаючи "Тайський привіт", "Китайський привіт", "Японський привіт" та "В'єтнамський привіт".

В особистому обліковому записі в Інстаграм Надя Дорофєєва опублікувала перше офіційне фото з коханим. На знімку виконавиця постала у трендовому вбранні, а її ззаду ніжно обіймає Михайло Кацурін. Знімок, зважаючи на все, було зроблено в Іспанії кілька місяців тому.

"Разом", - коротко і ясно підписала зірка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від DOROFEEVA (@nadyadorofeeva)

Також артистка відключила можливість коментувати публікацію, щоб уникнути негативних коментарів чи порівнянь із Дантесом.

Столичний ресторатор також опублікував перше фото з Надею Дорофєєвою, а саме скрін їхнього відеочату.

"Насправді з'єднання – клас!" – наголосив він у підписі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Misha Katsurin (@misha_katsurin)

Одночасно український співак Володимир Дантес, зважаючи на все, зустрічається з колишньою дружиною Михайла Кацуріна. Зірок дедалі частіше бачать разом, та й сам Вова не соромиться публікувати світлини з Дашею.

Нагадаємо, Володимира Дантеса та Дашу Кацуріну помітили разом на вокзалі у Києві – ніжне прощання та поцілунок.