Надя Дорофєєва показала шрам на грудях і зізналася, що зробила операцію

Надя Дорофєєва може похвалитися розкішною фігурою і красивим обличчям. Шанувальники просто божеволіють від її зовнішності, модельних даних і апетитних форм. Сьогодні артистка зізналася, що зробила операцію на грудях.

Надя Дорофєєва показала шрам на грудях і зізналася, що зробила операцію - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Надя Дорофєєва опублікувала нове фото, яке присвятила Всесвітньому дню без бюстгальтера. "Назва забавне, але її суть дуже важлива!" - зазначила виконавиця.

Успішна українська артистка розповіла, що у неї була доброякісна пухлина в грудях, яку вона видалила 4 роки тому. Фіброаденома - це найбільш поширена доброякісна пухлина в молочній залозі. Вона виникає з різних причин - щоб відстежити і запобігти її утворенню, важливо систематично відвідувати фахівця. Щорічно Надя Дорофєєва проходить огляд у лікаря-мамолога, щоб контролювати перебіг хвороби.

"Я ніколи не говорила вам про те, що на моїх грудях є шрам. Весь цей час я замазувала його тональним кремом, ховала під одягом, маскувала усіма можливими способами ... і тільки недавно прийняла і полюбила, - зізналася Надя Дорофєєва. - Цей шрам нагадує мені про те, що 4 роки тому в моєму житті трапилася фіброаденома і наступна операція по її видаленню".

Численні шанувальники підтримали зірку, розповіли свої історії і подякували їй за одкровення.

Нагадаємо, Надя Дорофєєва стала брюнеткою і здивувала фанатів зміною іміджу.