Надя Дорофєєва зізналася, що подарувала чоловікові на 33-річчя

Майже місяць тому, 28 червня, Володимир Дантес відсвяткував свій 33-й день народження. І ось тільки зараз стало відомо, як музикант відзначив свято, і що йому подарувала Надя Дорофєєва.

Надя Дорофєєва зізналася, що подарувала чоловікові на 33-річчя - today.ua

Зовсім недавно в інтерв'ю успішна українська співачка зізналася, як називає Дантеса вдома, а на цей раз виконавиця розповіла, що подарувала коханому. Надя Дорофєєва обирала подарунок відповідно до того, що потрібно було її коханому. Вова зовсім нещодавно навчився грати на гітарі, також він виступає з інструментом в підтримку свого першого сольного альбому, і турботлива дружина підібрала різні гаджети для Дантеса.

"На день народження я подарувала Вові спеціальні штуки для гітари, оскільки в цьому році він навчився на ній грати і круто це робить в своєму сольному проєкті", - розповіла Надя Дорофєєва.

У день народження Володимира Дантеса він і його дружина перебували на гастролях і виступали разом на одному заході. Виявляється, співак не любить відзначати свій день народження, але так склалися обставини, що після концерту у нього був гарний настрій.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від DOROFEEVA (@nadyadorofeeva)

"Як правило, Вова завжди злиться, якщо ми святкуємо, але у нього був концерт, тому він відчував дуже класні емоції, коли ми всі разом веселилися після в ресторані", - поділилася виконавиця.

Нагадаємо, Володимир Дантес зворушливо привітав Надю Дорофєєву з річницею весілля.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua