Надя Дорофєєва розкрила причину, чому в неї досі немає дітей

Надя Дорофєєва вчора відсвяткувала день народження. Зірці виповнився 31 рік. З 2015 року артистка і ексучасниця гурту "Время и Стекло" одружена зі співаком Володимиром Дантесом. Публіка активно обговорює, чому ж у пари досі немає дітей. Артистка, нарешті, відповіла на це хвилююче питання.

Надя Дорофєєва розкрила причину, чому в неї досі немає дітей - today.ua

В кінці минулого року Надя Дорофєєва почала сольну кар'єру. Українська співачка впевнено засвітилася в українському шоу-бізнесі, і всі думають, що вона не заводить дітей, щоб не втрачати популярності.

Однак в інтерв'ю програмі "Зірковий шлях" на каналі "Україна" Надя Дорофєєва зізналася, що кар'єра тут зовсім ні до чого, просто вони з Дантесом поки не готові заводити дітей. Тим часом тему поповнення закохані обговорюють постійно. Виконавиця зізналася, що піде на це тільки за власним бажанням, але ніяк не через тиск суспільства.

"Ніколи мене кар'єра не зупиняла в цьому питанні, як багато хто думає. Вся справа в тому, що ми з Вовою ще просто не готові. Дане питання в нашій родині фігурує постійно. Ми самі жартуємо в соціальних мережах про поповнення, але ми це зробили не через тиск з боку суспільства, а тільки через наше загальне і усвідомлене рішення", - розповіла в інтерв'ю співачка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від DOROFEEVA (@nadyadorofeeva)

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес щасливі разом вже дуже багато років. Артисти зустрілися в поїзді, і співак закохався в починаючу зірочку, попри те, що все її обличчя було всипане прищами. Закохані дуже підходять один одному і часто розповідають про своє спільне життя в Інстаграм.


Нагадаємо, Надя Дорофєєва показала величезну кількість подарунків від чоловіка на день народження. Володимир Дантес зізнався, що претендує на звання кращого чоловіка.