“Нам ніколи не нудно“: Катя Осадча та Юрій Горбунов ніжно привітали один одного з п'ятою річницею весілля

Катя Осадча та Юрій Горбунов учора, 3 лютого, відсвяткували річницю весілля. Одружилися закохані у 2017 році, та відзначили п'ять років шлюбу – дерев'яне весілля. З шанувальниками пара поділилася раніше неопублікованими спільними фото та ніжно привітали один одного.

“Нам ніколи не нудно“: Катя Осадча та Юрій Горбунов ніжно привітали один одного з п'ятою річницею весілля - today.ua

Незмінна ведуча програми "Світське життя" опублікувала знімок із професійної фотосесії. Катя Осадча постала на фото у розкішному чорному костюмі, що підкреслює її підкачані руки та пишний бюст, а поряд з нею Юрій Горбунов у білих кросівках, штанах, білій футболці та жилеті.

"Сьогодні наш спільний маленький ювілей - п’ять років нашому шлюбу. Дякую, що ти в мене є, за п’ять років ми багато встигли. Дякую за твою любов, за те, що нам ніколи не сумно разом і за усі наші пригоди, далі ще більше! а все решта скажу особисто", - зазначила Катя Осадча у публікації.

Юрій Горбунов опублікував серію селфі з дружиною, показавши кадри з дому та з роботи.

"Нашому офіційному шлюбу - 5 років!! Неймовірно!! Як один день!! Дякую тобі кохана за наших діток,за наші будні і вихідні!!!Дякую за те що ти в мене є!! Я тебе люблю!!!" – ніжно наголосив Юрій Горбунов.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Продюсер.Телеведучий (@gorbunovyuriy)

Відносини Каті Осадчої та Юрія Горбунова почалися таємно і до певного моменту про їхній роман ніхто нічого не знав. Пару, що познайомилася на зйомках проєкту "Голос країни", не збентежила ні 13-річна різниця у віці, ні 12-сантиметрова різниця у зрості. Вони щасливі вже багато років у стосунках, п'ять років у шлюбі, та виховують двох чарівних хлопчаків.

Нагадаємо, Катя Осадча в білих штанах та трендовому пуховику похвалилася стильним лижним вбранням.