Напав расист: Злата Огнєвіч розповіла про неприємний інцидент у США

Українська співачка Злата Огнєвіч зараз перебуває у Сполучених Штатах Америки, де дає благодійні концерти для збору коштів на допомогу Україні. Попри те, що в усьому світі українців приймають із розпростертими обіймами, неприємних, а іноді й неприйнятні інциденти трапляються. Одні з таких відбулися і з нашою зіркою.

Напав расист: Злата Огнєвіч розповіла про неприємний інцидент у США - today.ua

В Інстаграм-сторіз в особистому акаунті Злата Огнєвіч розповіла, що з нею та її командою дуже грубо повівся таксист у Чикаго. Чоловік похилого віку висадив артистку за те, що вона спілкувалася українською мовою. Виконавиця зізналася, що така історія з нею трапляється вперше.

"Ми з командою запізнюємося в аеропорт, тому що прямо зараз на нас напав американський расист. Ми викликали в аеропорт Uber, приїхав таксист – такий престарілий чоловік, 10 хвилин ми їхали, спілкувалися українською, і раптом він видає, що він нас зараз висаджує на залізничному вокзалі, тому що він більше не хоче чути мову, якою ми говоримо, ми просто в шоці.

Напав расист: Злата Огнєвіч розповіла про неприємний інцидент у США

Ми в нього питаємо: "Ви що расист?" Він відповідає: "Так, расист. Я вас ненавиджу, ви себе погано поводите. Це некультурно в моїй присутності, мене - американця, говорити вашою недостойною мовою". І я вперше з таким стикаюся за все своє життя. У жодній країні зі мною такого не відбувалося", - розповіла Злата Огнєвіч.

В аеропорт артистка з командою все-таки встигла, бо інший таксист-американець сказав, що вони можуть спілкуватися будь-якою мовою.

Напав расист: Злата Огнєвіч розповіла про неприємний інцидент у США Нагадаємо, стало відомо, як закінчиться війна України з Росією, за прогнозом відомого мольфара.