“Нас у домі 17 людей“: дружина Сергія Бабкіна розповіла про складнощі життя у Німеччині

Український співак Сергій Бабкін залишив територію України разом зі своєю дружиною та їх трьома неповнолітніми дітьми. Наразі зіркова сім'я знаходиться у Німеччині, де харківський музикант систематично дає благодійні концерти, а кошти надсилає на допомогу своїй країні.

“Нас у домі 17 людей“: дружина Сергія Бабкіна розповіла про складнощі життя у Німеччині - today.ua

Довгий час ні Сергій, ні Сніжана не виходили на зв'язок із шанувальниками. Які ж фанати були раді, коли дружина учасника гурту 5'Nizza змогла пролити хоч трохи світла про їхнє нинішнє життя. Стало відомо, що живуть вони за скрутних обставин за 40 кілометрів від Мюнхена, а не так, як можна було б подумати. Однак у Європі дуже допомагають українським біженцям та дають їм усе необхідне.

Попри всю доброту людей і мирне життя, Сніжана Бабкіна поскаржилася на бюрократію та складнощі з паперами.

"Німці нам дуже допомагають. Віддали на пару місяців нам будинок. У будинку нас 17 людей. Принесли нам все, що потрібно – одяг, постільна білизна, посуд, велосипеди… Ось тільки момент з паперами дуже виснажує. Постійно ми заповнюємо якісь анкети, ходимо в соціальні структури, чекаємо листів. Ми ж звикли, що у нас все в телефоні – документи, платежі… а тут щодня треба кудись бігти, щось заповнювати. Правила постійно змінюються. Це сильно виснажує та напружує", - зазначила дружина Сергія Бабкіна.

Співак вже встиг відправити дітей до школи, щоб вони змогли продовжувати навчання. Сніжана розповіла, що навчається Артур та Веселіна у німецькому класі. Загалом у школі близько 30 українців, які дуже згуртувалися – часто збираються разом, базікають, малюють.

"Усі уроки німецькою мовою. Розуміють, який предмет за формулами на дошці. Спілкуються з усіма англійською. Для українських дітей зробили німецьку мову та з'явилася українська мова", - зазначила дружина Сергія Бабкіна.

Нагадаємо, Санта Дімопулос розповіла про своє життя біженця: "У червні треба з'їхати".