“Нас живе 16 людей“: Камалія зізналася, чому не може забрати маму до Лондона

Українська співачка Камалія зараз перебуває у Лондоні. Попри те, що її чоловік є пакистанським мільярдером, живе вона зараз у скрутних обставинах. Артистка розповіла де знаходиться і чому не може забрати до себе маму.

“Нас живе 16 людей“: Камалія зізналася, чому не може забрати маму до Лондона - today.ua

Коли Київ сильно бомбили Камалія вмовила маму виїхати. Здолавши важкий шлях, вони опинилися у Польщі, де українська співачка давала благодійні концерти та збирала гроші на допомогу Україні. Незабаром Інна Петрівна заявила, що хоче додому та повернулася до Києва. Після цього Камалія побувала на батьківщині чоловіка в Пакистані та прилетіла разом із ним до Лондона, куди за два дні до війни приїхали її дочки-близнючки.

Зараз мамі співачки дуже важко, тому що вона залишилася сама – не бачиться з дочкою та онуками. Камалія запевняє, що не може забрати маму до себе, тому що живе у дітей свого чоловіка від першого шлюбу та їх там і так уже 16 чоловік. “Нас живе 16 людей“: Камалія зізналася, чому не може забрати маму до Лондона

"Їй нема куди приїхати. Нас тут 16 людей, і немає місця зовсім. Ми живемо не в себе вдома, а в дочки та сина Захура від першого шлюбу. Тут ще й Захура родичі, які 8 років тому тікали з Донецька до Києва, а коли там почалася війна – сюди… Тепер вони тут, у Лондоні… У нас тут дуже багато людей… Коли я виїжджала з України, просила маму їхати зі мною… Але вона вперлася, казала, що нікуди не поїде. Мовляв, в Україні вона народилася та виросла. І як помиратиме – то вдома", - розповіла Камалія.

Тато співачки живе у Чернігові, і навіть коли він перебував в окупації, і там були російські війська, відмовлявся залишати рідну домівку.

Нагадаємо, названо три знаки Зодіаку, яким найлегше влаштувати своє життя за кордоном.