“Наше перше побачення“: Ольга Сумська показала рідкісні фото з чоловіком із Києва

Коли почалася війна, українська актриса Ольга Сумська із сім'єю вирушила на Західну Україну. Коли у Києві стало безпечніше, вона з чоловіком та молодшою донькою повернулася додому. На вихідних артистка разом із Віталієм Борисюком вирушили у місце, де пройшло їхнє перше побачення.

“Наше перше побачення“: Ольга Сумська показала рідкісні фото з чоловіком із Києва - today.ua

У День Києва Ольга Сумська із сім'єю вирішили прогулятися столицею. Одне з місць, які вони відвідали, – це Пейзажна алея. Саме там понад 30 років тому відбулося перше побачення актриси із її другим чоловіком Віталієм Борисюком. Протягом року, поки зірка ще була одружена з Євгеном Паперним, вона крутила роман зі своїм колегою. Одружилися закохані у 1996 році, через шість років стосунків і досі щасливі у шлюбі.

"Київ мій. Несломлений, величний. Я пам'ятаю наше перше побачення з (Віталієм Борисюком) саме тут, біля Пейзажної алеї.. Ці краєвиди хвилюють моє серце... Київ! Сьогодні тобі 1540 років! Це наша історія! Ніхто, ніколи не забере у нас ці велич і красу!!! Київ! Ти даруєш нам надію та впевненість у нашій перемозі!!" – наголосила Ольга Сумська у підписі.

“Наше перше побачення“: Ольга Сумська показала рідкісні фото з чоловіком із Києва Також актриса опублікувала фото із молодшою донькою Ганною. “Наше перше побачення“: Ольга Сумська показала рідкісні фото з чоловіком із Києва А ось інша спадкоємиця зірки, народжена у першому шлюбі, – 31-річна актриса Антоніна Паперна живе та працює в Росії. Через це Ольга Сумська часто стикається з хейтом, проте чітко заявляє, що відмовлятися від дочки не збирається. Артистка зізнається, що Тоня дуже переживає за свою Батьківщину, але мовчить, бо боїться за себе та дітей.

Нагадаємо, Тіна Кароль у білому платті-кейпі зачарувала зовнішнім виглядом - немов ангел.