Спадок Романа Віктюка ділитимуть родичі зі Львова

Автор: Шевченко Лилия

Про те, яким майном володів покійний театральний режисер Роман Віктюк, і кому дістанеться воно у спадок, розповіла російська актриса Валентина Тализіна.

Спадок Романа Віктюка ділитимуть родичі зі Львова - today.ua

Російський режисер українського походження Роман Віктюк за часів своєї молодості був одружений на одній зі співробітниць Мосфільму. Шлюб тривав недовго, відтоді режисер перетворився на затятого супротивника шлюбних уз, дітей у нього теж не було.

Валентина Тализіна розповіла, що Роман Віктюк, незважаючи на успішну кар'єру і популярність, не зібрав мільйонів і не залишив після себе великий спадок. Всі свої гроші Роман Григорович, за словами актриси, витрачав на дорогі піджаки, до яких мав особливу пристрасть.

Спадок Романа Віктюка ділитимуть родичі зі ЛьвоваТакож Роман Віктюк володів великою квартирою в центрі Москви, по вулиці Тверській, з видом на Кремль, раніше господарями цієї житлоплощі були син, а потім онук Йосипа Сталіна.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Валентина Тализіна вважає, що розкішна квартира перейде у спадок двом сестрам і племінниці померлого режисера, які живуть у Львові.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як повідомляють російські ЗМІ, Роман Віктюк помер в результаті закупорки кровоносної судини тромбом. До цього режисер перехворів коронавірусом і вже готувався до виписки, його смерть була раптовою.

Нагадаємо, Роман Віктюк на 85-му році життя помер в одній з московських лікарень у вівторок, 17 листопада 2020 р. Його госпіталізували в кінці жовтня після зараження коронавірусом.