Справжня дружба: Ані Лорак показала подругу, з якою підтримує відносини навіть на відстані

Ані Лорак все ще знаходиться в Києві й даремно часу не втрачає. Співачка репетирує свої пісні, працює над новою музикою, гуляє з мамою і зустрічається з подругами. У Мережі з'явилося нове фото зірки в компанії її куми - української гімнастки Лілії Подкопаєвої. Жінки провели разом затишний творчий вечір.

Справжня дружба: Ані Лорак показала подругу, з якою підтримує відносини навіть на відстані - today.ua

В українській столиці Ані Лорак, яка довгий час живе і працює в Росії, знаходиться майже тиждень. Вчора артистка зустрілася зі своєю кумою, землячкою і хорошою подругою. Разом з Лілією Подкопаєвою співачка провела тихий дружній вечір в Києві.

В особистому Інстаграм-акаунті гімнастка опублікувала спільне з Ані Лорак фото. Співачка одягнена з комфортом - в сірих штанях і зеленому худі, а спортсменка в джинсах з потертостями та тілесному гольфі.

«І до ранку знову не будемо спати ... Для дружби немає відстані», - написала в Інстаграм Подкопаєва.

Справжня дружба: Ані Лорак показала подругу, з якою підтримує відносини навіть на відстані У сторіз зірка опублікувала ще одне фото, а також відео, на якому можна побачити Ані Лорак. Подруги слухали нову пісню Кароліни «Страждаємо і любимо», яка вже встигла стати хітом.

«Лілія, яка ви природна, на тлі ...», «Зустрілися кумасі», «Наші кращі девчонкі», «Лорак вже на себе не схожа. Докололася», «Ви чарівні. Дуже милі і красиві жінки», «Прекрасні подружки», «З хорошими друзями завжди так ...», - пишуть підписники в коментарях.

Справжня дружба: Ані Лорак показала подругу, з якою підтримує відносини навіть на відстані Нагадаємо, Ані Лорак в обтягуючому вбранні показала накачаний прес і пишний бюст.