Настя Каменських показала, як стильно носити класичний бежевий тренч навесні

Настя Каменських на тлі чуток про розлучення продовжує публікувати нові пости, не коментуючи повідомлення. Артистка вийшла у світ у наймоднішому верхньому одязі цієї весни.

Настя Каменських показала, як стильно носити класичний бежевий тренч навесні - today.ua

Рідкісний вихід Насті Каменських

Поки підписники засуджують зірку за те, що вона відсиджується в Іспанії, доки її країну бомбардують, українська співачка вирішила нагадати, що вона вже давно в Україні.

В особистому обліковому записі в Інстаграм Настя Каменських опублікувала фото зі свого візиту до Тимчасового притулку для тварин. Артистка показала фанатам пса, який пережив окупацію Бородянки і тепер шукає люблячу сім'ю.

У кадрі співачка постала у стильному образі та показала, як стильно поєднувати найтрендовіший верхній одяг цієї весни - класичний бежевий тренч. Його вона одягла разом із легінсами з лампасами, трикотажною кофтою, масивними кросівками, а з аксесуарів обрала невелику сумочку через плече та бейсболку.

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Як стильно носити класичний бежевий тренч навесні?

Тренчі носять абсолютно з усім - каблуками та спортивним взуттям, джинсами та міні-спідницями, сукнями та спортивними костюмами.

На фото нижче ми зібрали останні ідеї, як носити тренч навесні:

Настя Каменських показала, як стильно носити класичний бежевий тренч навесніНастя Каменських показала, як стильно носити класичний бежевий тренч навесніНастя Каменських показала, як стильно носити класичний бежевий тренч навесніНастя Каменських показала, як стильно носити класичний бежевий тренч навесніНастя Каменських показала, як стильно носити класичний бежевий тренч навесніНастя Каменських показала, як стильно носити класичний бежевий тренч навесніНастя Каменських показала, як стильно носити класичний бежевий тренч навесні

Нагадаємо, Тіна Кароль у штанах-парашутах та облягаючій футболці показала найтрендовіший образ на теплу погоду.