Настя Каменських показала неідеальні фото в купальнику до схуднення

Настя Каменських тривалий час страждала від зайвої ваги, проте зробила все, щоб мати фігуру, яка її буде влаштовувати. Співачка вирішила показати своїм шанувальникам, як вона виглядала в купальнику до того, як позбулася складок на животі та боках. Раніше артистка ніколи не ділилася цими кадрами.

Настя Каменських показала неідеальні фото в купальнику до схуднення - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм українська співачка опублікувала колаж зі старих і нових фотографій. Зірка показала себе в бікіні за часів, коли у неї була зайва вага, і зараз. На сьогоднішній час артистка повністю задоволена своїм зовнішнім виглядом, не дивлячись на те, що їй так і не вдається домогтися «ідеальних» параметрів: 90-60-90.

Своїм підписникам Настя Каменських порекомендувала любити себе зараз, попри те, скільки кілограм показують ваги.

«Ви знаєте, я багато років соромилася виставляти ці фото. І раніше ніколи б не показала їх ... Ми просто зобов'язані! Любити себе. Неважливо, скільки кілограм, неважливо, як ми виглядаємо», - пише в публікації артистка.

Настя Каменських закликає своїх підписниць ставати краще і йти до прийняття себе, але не для інших, не для коментарів, не для громадської думки, а тільки для себе.

«Я рада, що нарешті-то я прийшла до цього ... Нехай іноді кілограми додаються або зменшуються. Нехай часто мені пишуть негативні коментарі і засуджують за вагу, засуджують, що я багато тренуюся, стежу за харчуванням, але все одно не відповідаю загальноприйнятим ідеалам 90-60-90. Але це не привід картати себе. І навіть зараз, коли я можу іноді скакати у вазі - я люблю себе такою, яка я є. Моя ідеальність - в моїй не ідеальності», - підкреслила артистка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Настя Каменських пообіцяла ділитися ще більше зі своїми фанатами й розповідати про себе. Все це співачка ініціювала в рамках свого реаліті-шоу «Дівчата рулять».

Нагадаємо, Настя Каменських показала сюрприз від чоловіка в Мексиці.