Настя Каменських показала найцікавіший випуск свого реаліті, в якому з'явився Потап

Настя Каменських випустила нову серію свого реаліті-шоу, який визнаний одним з найцікавіших і інтригуючих. У ролику можна побачити приїзд Потапа, про який не знала виконавиця, його ревнощі до Алехандро, а також, який сюрприз зробила мама Анастасії своєму зятю.

Настя Каменських показала найцікавіший випуск свого реаліті, в якому з'явився Потап - today.ua

"Саме Любов і Музика - це ті дві речі, без яких я не уявляю свого життя. І як же мені пощастило, що мій чоловік поєднує в собі обидві ці мої пристрасті!" - зазначила в публікації Настя Каменських.

Артистка зізналася, що найбільше сумувала в поїздці по чоловікові. Саме тому її найкраща подруга вирішила зробити сюрприз. Аня Андрійчук здзвонилася з Потапом і запропонувала йому приїхати, щоб зробити Насті приємно. Подивитися, якою була реакція співачки можна в ролику нижче.

Нещодавно Олексій Потапенко зізнався, що дуже сумує за своєю тещею, яку він назвав мудрою і доброю жінкою. Продюсер поскаржився на те, що дуже сумує за борщем Лідії Петрівни. А тому вдома мама Насті Каменських чекала свого дорогого зятя з його улюбленою стравою.

У новому випуску реаліті також можна побачити магію, яка відбувається між Потапом і Настею в студії звукозапису. Олексій організував подарунок дружині, запропонувавши записати пісню в студії в Тулумі. В процесі роботи артисти створили відразу дві композиції.


Каменських стала на крок ближче, щоб здійснити свою головну мрію - отримати "Ґреммі".

"... я все ще в приємному шоці від тих сюрпризів, які мені приготували дівчата", - зазначила зірка.

Нагадаємо, Настя Каменських набрала зайву вагу відпочинку в Мексиці.