Настя Каменських показала сварку з Потапом у першому випуску свого реаліті-шоу

Настя Каменських випустила перший випуск свого реаліті-шоу "Дівчата рулять". Співачка розповіла, як прийняла рішення виїхати до Мексики, як про це дізнався Потап, і чому у неї з чоловіком сталася сварка.

Настя Каменських показала сварку з Потапом у першому випуску свого реаліті-шоу - today.ua

Після того, як Настя Каменських втратила батька, вона зрозуміла, що їй потрібне перезавантаження. Взявши свою маму і трьох подруг, зірка вирушила до Мексики на дівич-вечір. Щоб нічого не упустити зі своєї подорожі артистка прийняла рішення знімати його в форматі реаліті-шоу.

"... в цій поїздці багато було несподіваним. Поспішні збори, підготовка, зйомка, жорсткий графік, віддалена робота, сюрпризи (не завжди приємні). Льоша теж переглянув свої робочі плани, щоб бути ближче до мене", - зізналася в публікації Настя Каменських.

Рішення полетіти в Тулум було прийнято співачкою несподівано. Вона купила квитки і вже потім поставила всіх учасників і свого чоловіка перед фактом. Якщо розмова з дівчатками ще була куди не йшло, то ось сюрприз вибив Потапа з колії.

У першому випуску шоу зірка показав, як розповіла чоловікові про поїздку, і як він на це відреагував. Потап, м'яко кажучи, був незадоволений ситуацією, відповівши, що як чоловік, він повинен був знати про її плани, а не поставлений перед фактом.


Настя Каменських зазначила, що підтримка чоловіка була для неї дуже важлива, але, судячи з усього, відразу Олексій встати на сторону коханої не зміг.

У ролику також можна побачити, як за добу дівчата збирали валізи, і як артистка відразу з концерту вирушила на літак.

Нагадаємо, Настю Каменських запідозрили у вагітності. Фанати обговорюють кругленький живіт співачки.