Настя Каменських потрапила до лікарні напередодні вильоту в Мексику

Настя Каменських перенесла серйозне переживання у 2021 році: помер батько співачки. У сукупності з затримкою в розвитку своєї сольної кар'єри, карантинами і локдаунами, у артистки здали нерви. Зірка опинилася в лікарні і після цього прийняла рішення полетіти на дівич-вечір в Мексику.

Настя Каменських потрапила до лікарні напередодні вильоту в Мексику - today.ua

У першому випуску свого реаліті-шоу "Дівчата рулять", в якому Настя Каменських зняла свого чоловіка, маму і подружок, артистка розповіла багато чого цікавого. Зірка зізналася, що стало причиною її подорожі на інший кінець Землі. Виявляється, в якийсь момент їй стало дуже погано і вона навіть потрапила до лікарні.

"Скільки живу на цьому світі, ніколи не було такого стану. Просто потемніло в очах, почастішав пульс. Щоки стали червоними, від цього я стала боятися. Мені стало страшно", - розповіла в відео Настя Каменських.

Поруч з нею була мама Лідія, яка і відвезла дочку до фахівців. З'ясувалося, що у зірки стався напад паніки або панічна атака.

"Напевно, просто накопичилося. Думаю, мені потрібне перезавантаження ... Як бачите, я дійшла до межі і затіяла поїздку в Мексику", - вирішила зірка.


Саме тому вона, нікого не питаючи, купила квитки на літак для мами і трьох подруг. Дівчат Настя Каменських уже поставила перед фактом. Як і свого чоловіка, який був явно незадоволений рішенням дружини приховати свої плани. Нагадаємо, в першому випуску свого реаліті-шоу Настя Каменських показала сварку з Потапом.