Настя Каменських зізналася, чому поправилася і не хоче худнути

Настя Каменських тривалий час стежила за своїм зовнішнім виглядом. Вона багато в чому собі відмовляла, прокидалася о 6 ранку для ранкової пробіжки і тренувань, займалася в спортзалі і пильно стежила за калорійністю продуктів. Але, вона втомилася боротися зі своєю фізіологією і вирішила приймати себе такою, яка вона є.

Настя Каменських зізналася, чому поправилася і не хоче худнути - today.ua

Зовсім недавно Настю і Потапа жорстко розкритикували в Мережі. Закохані вирушили у відпустку і активно ділилися спільними фото і відео, а публіка поспішила звернути увагу на те, що обидва артисти дуже сильно поправилися.

У коментарях під публікаціями Насті Каменських нерідко можна побачити уїдливі зауваження, щодо зовнішнього вигляду і ваги. Але, як зазначає, сама артистка вона задоволена собою. Вона прийняла себе і своє тіло, знайшовши при цьому справжню свободу.

"Прийми самого себе, своє тіло і думки ... адже знайти внутрішню свободу, ось де справжня незалежність", - зазначила виконавиця.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Настя Каменських супроводила свій пост публікацією в бікіні. У кадрі дружина Потапа зображена в Перській затоці, позуючи в роздільному червоному купальнику. Пишнотіла зірка може похвалитися відмінною фігурою і апетитними формами, відзначаючи, що більше не прагне заганяти себе в рамки і відмовлятися від чогось.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Oleksii Potapenko (@realpotap)

Нагадаємо, Настя Каменських в бікіні показала себе з несподіваного ракурсу: "Ось що бачить Потап, коли ти зверху".