Настя Каменських розповіла, які страви приготувала до новорічного столу

Настя Каменських вирішила трохи відійти від своєї суворої дієти в сезон святкових застіль. Співачка зізналася, що дозволить собі зайвого за новорічним столом. На головне сімейне свято - Новий рік, артистка вирішила приготувати ті найулюбленіші страви з дитинства, які готують майже в кожній українській родині, а також дещо цікаве.

Настя Каменських розповіла, які страви приготувала до новорічного столу - today.ua

«Новорічна ніч особлива у всьому. Тому я вирішила дозволити собі особливу для мого раціону їжу», - зазначила співачка.

Екс-учасниця дуету «Потап і Настя» розповіла шанувальникам, які традиційні страви вона подасть на святковий стіл і якими екзотичними кулінарними шедеврами порадує чоловіка і гостей.

«У цей Новий Рік мені так захотілося приготувати все ті страви, котрі готували ще наші мами і бабусі - оселедець під шубою, олів'є, салат з крабовими паличками, пюре з холодцем і хріном», - розповіла Настя Каменських.

Настя Каменських розповіла, які страви приготувала до новорічного столу Крім традиційних новорічних страв, артистка порадує Потапа і гостей мексиканськими - «улюблений соус гуакамоле і кесаділья з різними начинками».

Нагадаємо, Настя Каменських зізналася, що подарує Потапу на Новий рік. У новому випуску Новорічного влоги разом з найкращою подругою співачка розповіла докладніше про приготування до зустрічі 2021 року.

ДЖЕРЕЛОinstagram.com