“Від любові до ненависті один крок“: Настя Каменських розповіла про складні стосунки з Потапом

Настя Каменських дала відверте інтерв'ю, розповівши про творче та особисте життя. Зірка розповіла про те, як вони з Потапом на власному досвіді дізналися, як це від любові до ненависті один крок.

“Від любові до ненависті один крок“: Настя Каменських розповіла про складні стосунки з Потапом - today.ua

Успішна українська співачка назвала "маячнею" чутки про те, що багато років вони з Потапом приховували свої відносини. Коли артисти тільки почали працювати разом в дуеті "Потап і Настя", Олексій Потапенко був одружений. Незабаром з'явилися чутки, що між зірками щось є. За словами Насті Каменських, спочатку вони навіть не хотіли бути дуетом, кожен мріяв стати сольним виконавцем. Кожен день вони лаялися як кішка з собакою, а їхні стосунки не були схожими навіть на приятельські.

На запис треку "Чому мовчиш" Потапу та Насті потрібно було аж три дні, бо вони не могли зібратися, замість "привіт" починали одразу ж скандалити. Кілька років артистам знадобилося лише на те, щоб навчитися працювати разом.

"Ви не уявляєте, що ми витворяли за лаштунками. Пам'ятаю, перед виходом на сцену для отримання премії стоїмо, лаємося, потім виходимо з посмішками на сцену і вітаємо глядачів. Як то кажуть, від любові до ненависті один крок. Сонячний удар існує. Папа говорив мені, що в любові головне - зловити свій удар. У нього це сталося з мамою, у мене з Льошею, все сталося настільки раптово", - зазначила виконавиця, згадавши свого батька, який помер цього року.

Після смерті папи Насті Каменських довелося нелегко, як і її мамі. Досі артистка переживає втрату. На щастя у неї є опора і підтримка в особі її чоловіка Потапа.

Також стало відомо, що мама зірки Лідія Петрівна живе разом з ними в їхньому розкішному заміському будинку під Києвом.

"Мама зараз живе з нами, в своїй квартирі поки жити не може. У них з татом була справжня любов, особливий зв'язок", - розповіла Настя Каменських.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Нагадаємо, Настя Каменських показала територію свого саду в заміському особняку.

ДЖЕРЕЛОsobesednik.ru