Настя Каменських розповіла, як можна купити стильний одяг

Співачка Настя Каменських (NK) дуже любить шопінг. Виконавиця поділилася з шанувальниками секретом покупки модного і стильно одягу.

Настя Каменських розповіла, як можна купити стильний одяг - today.ua

Зірка українського шоу-бізнесу Настя Каменських на своїй сторінці в Інстаграм розповіла, що раніше часто купувала собі одяг в Нью-Йорку. Для співачки вибір нових речей - це справжній шопінг-ретрит.

Однак пандемія позбавила чоловіка Потапа задоволення гуляти по магазинах Нью-Йорка, але вона знайшла чудовий вихід, яким поділилася з фоловерів.

"Саме в Нью-Йорку я знайшла багато класних магазинів одягу, яких немає в Україні і пам'ятаю, як влаштувала собі в них справжній шопінг-ретрит. Звичайно, за останній рік подорожувати стало не так легко, як раніше. Зате влаштовувати шопінг-ретріти тепер можна онлайн, навіть лежачи на дивані", - зазначила співачка.

Настя Каменських розповіла, як можна купити стильний одяг Настя Каменських зізналася, що близько 90 відсотків своїх покупок тепер робить в форматі онлайн. Співачці дуже подобається продукція зарубіжних інтернет-магазинів, тому в основному робить замовлення в інших країнах. Настя Каменських замовляє в Мережі не тільки одяг, але і взуття і "штучки для дому".

Нагадаємо, раніше Настя Каменських показала шанувальникам свій з Потапом заміський будинок. Інтер'єр комфортабельного особняка оформлений стильно і оснащений сучасною побутовою технікою. Як відпочивають Потап і Настя Каменських в передмісті Києва?