Настя Каменських з монобровою обрала несподіваний образ для святкування свого дня народження

Настя Каменських відсвяткувала свій 34-й день народження в колі найближчих і найдорожчих їй людей. Звичайно ж, поруч був коханий чоловік, дорога матуся і найкраща подруга артистки. Попри те, що виконавиця вже повернулася з Мексики, вона перенесла атмосферу своєї улюбленої країни на батьківщину.

Настя Каменських з монобровою обрала несподіваний образ для святкування свого дня народження - today.ua

Українська співачка влаштувала скромне застілля, на якому були присутні зовсім небагато гостей. Настя Каменських виглядала приголомшливо, перевтілившись в відому мексиканську художницю Фріду Кало.

Артистка одягла розкішне плісироване чорне плаття, підкресливши талію широким поясом. Її голову прикрашає обруч з квітів, а в вухах висять масивні золоті сережки. Щоб в точності передати образ відомої особистості Каменських навіть намалювала собі моноброву. Настя Каменських з монобровою обрала несподіваний образ для святкування свого дня народження Святковий стіл також був прикрашений в мексиканському стилі: різнокольорові серветки, кактуси і живі квіти. Гостей порадували і святковим тортом, на якому також зображено Фріду Кало. Настя Каменських з монобровою обрала несподіваний образ для святкування свого дня народження Зовсім недавно Настя Каменських повернулася з Мексики, де провела кілька тижнів, знімаючи своє реаліті-шоу "Дівчата рулять". А Потап зробив дружині сюрприз, приїхавши до неї в гості. Він повів її в студію звукозапису, щоб створити новий трек іспанською мовою. А народилися в результаті відразу дві композиції. Настя Каменських з монобровою обрала несподіваний образ для святкування свого дня народження Українська співачка не раз відзначала, що головна її мета в житті - завоювати статуетку "Ґреммі". Саме тому так важливо було записати трек і випустити його саме в Мексиці.

Нагадаємо, Потап зворушливо привітав Каменських з днем народження, присвятивши їй романтичний вірш.