Настя Каменських старіє на очах: нове фото співачки активно обговорює публіка

Популярну співачку Настю Каменських частенько обговорюють. Публіка чіпляється за кожну дрібницю, щоб похвалити або ж розкритикувати зірку. На цей раз зірка, що відзначила нещодавно 34-й день народження, засмутила прихильників своїм зовнішнім виглядом.

Настя Каменських старіє на очах: нове фото співачки активно обговорює публіка - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм чоловік виконавиці опублікував фото, зроблене в Мексиці, і яке раніше ніхто не бачив. Потап і Настя зображені під час прогулянки по піщаному пляжу на тлі пальм в Тулумі. Каменських наділа роздільний купальник в трендовому в цьому сезоні кольорі і доповнила свій образ різнобарвним легким каптаном. Продюсер обрав різнокольорові шорти, блакитну сорочку і бордовий капелюх.

"Я залишив своє серце в Мексиці", - підписав публікацію артист.

Знімок справив особливе враження на публіку. Підписники не змогли пройти повз зовнішнього вигляду Насті Каменських, відзначаючи, що співачка за останній час сильно поправилася, інші ж усіма силами намагалися знайти перші ознаки вагітності і цікавилися, коли ж у пари буде дитина, але були і ті, хто захопився їх парою.

"Животик вже не приховати", "Настя, який яскравий, красивий купальник", "Не особливо", "Ви дуже красива пара", "Настя на очах старіє", "Щось Настя поправилася", "Так от чого ви відпочиваєте то а ","Так я дуже люблю Настю, але старіє на очах!", "Ви просто супер пара!", "Потап так покращав", "А ви дітей плануєте?" - пишуть такі ось суперечливі коментарі фоловери.

Однак Потап і Настя ніяк на них не реагують, живучи своїм життям.

Нагадаємо, Потап показав дорогі діаманти, які йому подарувала Настя Каменських на ювілей.